Ανακοινώσεις, 27/04/2024

Επείγουσα νέα ανακοίνωση για το μάθημα της Ιταλικής γλώσσας

Σας συνέχεια της χθεσινής ανακοίνωσης (18/5/2017) σας ενημερώνουμε ότι έχει βρεθεί τρόπος να πραγματοποιηθούν οι εξετάσεις του μαθήματος της Ιταλικής Γλώσσας και στην εξεταστική περίοδο του Ιουνίου 2017.

Παρακαλούνται συνεπώς οι επί πτυχίω φοιτητές των Τμημάτων της Φιλοσοφικής Σχολής, οι οποίοι είχαν δηλώσει κάποιο επίπεδο της Ιταλικής Γλώσσας το τρέχον εξάμηνο και για τους οποίους απαιτούνται λιγότερα από οκτώ (8) μαθήματα για τη λήψη του πτυχίου τους, να ενημερώσουν με ηλεκτρονικό μήνυμα (dean@phl.uoc.gr) την Κοσμητεία της Φιλοσοφικής Σχολής το αργότερο μέχρι την Τρίτη 23.5.2017 ως τις 13.00 το μεσημέρι, ούτως ώστε να κινηθεί η διαδικασία που θα επιτρέψει τη διεξαγωγή των εξετάσεων. Απαραίτητη είναι η επισύναψη καταλόγου των μαθημάτων που απομένουν για τη λήψη του πτυχίου τους.